Bezpieczne zakupy
  • szybkie i bezpieczne płatności
  • sprawdzone firmy kurierskie
  • ubezpieczone przesyłki
  • 14 dni na zwrot towaru
  • szyfrowane dane i transakcje
  • sklep zabezpieczony certyfikatem SSL
Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka już od 299,00 zł brutto

  

Reklamacje

1. Reklamacja dotycząca zakupionego towaru:

Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta będącego jednocześnie konsumentem w rozumieniu art. 22[1] kodeksu cywilnego z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. Nr 16, poz. 93 ze zm.) z tytułu niezgodności towaru z umową są określone ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 141, poz. 1176 ze zm.).

2. Gdy zakupiony przez Klienta towar jest niezgodny z umową lub posiada wady należy o tym fakcie zawiadomić Sprzedawcę oraz w razie potrzeby dostarczyć reklamowany towar do Sprzedawcy na adres:

Na Bukowcu Rafał Pogorzelski, ul. gen. Bolesława Roi 13, 05-119 Legionowo.

3. Zaleca się złożenie reklamacji pisemnie lub za pomocą wiadomości e-mail na adres biuro@hamulcowe.eu. W celu przyspieszenia i ułatwienia procesu rozpatrzenia reklamacji zaleca się przesłanie wraz z reklamacją wszelkich dodatkowych informacji takich jak numer zamówienia, data sprzedaży, etc.

4. Rozpatrzenie reklamacji następuje niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie czternastu (14) dni.

5. Odpowiedź w sprawie reklamacji zostanie wysłana na podany przez Klienta adres lub w inny wskazany przez Klienta sposób.

6. W przypadku towarów objętych gwarancją Sprzedawca informuje, iż gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

DO POBRANIA: WZÓR DRUKU REKLAMACJI TOWARU

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl