Bezpieczne zakupy
  • szybkie i bezpieczne płatności
  • sprawdzone firmy kurierskie
  • ubezpieczone przesyłki
  • 14 dni na zwrot towaru
  • szyfrowane dane i transakcje
  • sklep zabezpieczony certyfikatem SSL
Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka już od 299,00 zł brutto

  

O nas
W 2015 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą WP - największym w Polsce i jednym z największych w Europie producentem metalowych przewodów hamulcowych.
 
Prowadzimy sprzedaż przewodów hamulcowych pojedynczych i w zestawach do różnych marek i modeli pojazdów oraz rur miedzianych, miedziano-niklowych i stalowych przeznaczonych do produkcji przewodów.
 
W ofercie posiadamy końcówki przewodów metryczne i calowe, odpowietrzniki, łączniki, redukcje i trójniki mosiężne, przyrządy do spęczania i zakuwania przewodów hamulcowych, części zamienne do przyrządów, giętarki do przewodów o różnych średnicach, jak również zestawy do samodzielnego wykonywania przewodów hamulcowych.
 
Jako firma certyfikowana przez WP dorabiamy sztywne przewody hamulcowe na zamówienie. Na stronach sklepu udostępniamy KONFIGURATORY PRZEWODÓW HAMULCOWYCH, dzięki którym można zamówić przewody według własnej specyfikacji.
 
Współpracujemy z warsztatami samochodowymi, sklepami, firmami zajmującymi się odbudową pojazdów zabytkowych oraz centrami zaopatrzeniowo-magazynowymi.
 
Oferujemy asortyment najwyższej jakości produkowany przez polską firmę, która na przestrzeni blisko 40 lat swojej działalności stała się niekwestionowanym liderem w dziedzinie produkcji metalowych przewodów hamulcowych, drobnych elementów stosowanych w układach hamulcowych oraz szerokiej gamy narzędzi i przyrządów niezbędnych do pracy w każdym warsztacie samochodowym.
 
Zapraszamy.
 
 
Sklep internetowy prowadzony jest przez:
 
Na Bukowcu Rafał Pogorzelski
ul. gen. Bolesława Roi 13
05-119 Legionowo
NIP 536 170 85 10
 
Niektóre znajdujące się na stronach sklepu grafiki i zdjęcia produktów zamieszczone zostały dzięki uprzejmości oraz za zgodą Przedsiębiorstwa WP, stanowiąc jego własność.
 
Wykorzystywane są w celach informacyjnych i poglądowych, a wszelkie ich nieuprawnione kopiowanie i przetwarzanie jest zabronione bez wcześniejszego uzyskania zgody Dyspozytora i/lub Właściciela.
 
Słowno-graficzny znak stanowiący nazwę sklepu oraz wszystkie znajdujące się w sklepie treści, są chronione prawami autorskimi.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl